Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de protectie a malurilor
- Număr anunț
- DA41111796
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOGDANESTI (Consiliul Local al Comunei Bogdanesti) (CUI 4352948)
- Furnizor / câștigător
- P.M.V. WOODS S.R.L. (CUI 40207847)
- Cod CPV
- 45246000-3 · Lucrari de regularizare a cursurilor de apa si a viiturilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.602,05 RON
- Valoare atribuită
- 82.602,05 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 08:16
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
82.602,05 RON
din 82.602,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro