Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dotare kit-uri pentru echipa ECI in cadrul proiectului SCI2000

Număr anunț
DA41116506
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Motilor (CUI 4562192)
Furnizor / câștigător
STAR COMPANY SRL (CUI RO7504242)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.433,89 RON
Valoare atribuită
10.433,89 RON
Data publicării
04.09.2026 12:17
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.433,89 RON

din 10.433,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.