Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET BIROTICA SI PAPETARIE
- Număr anunț
- DA41116047
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC TIU DUMITRESCU (CUI 19032364)
- Furnizor / câștigător
- INTERACTIV IMPEX SRL (CUI RO18531625)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.130,12 RON
- Valoare atribuită
- 2.130,12 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 11:57
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.130,12 RON
din 2.130,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro