Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem Desktop PC cu procesor Intel Core i7-14700F
- Număr anunț
- DA41115871
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara pentru Salubrizare Bacau (CUI 26601020)
- Furnizor / câștigător
- UNICORN MEDIA PRODUCTION SRL (CUI 18059450)
- Cod CPV
- 30211000-1 · Unitate centrala de procesare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.000 RON
- Valoare atribuită
- 13.000 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 11:49
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.000 RON
din 13.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro