- Număr anunț
- DA41115755
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
- Furnizor / câștigător
- EMSAR SRL (CUI RO2833465)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.976 RON
- Valoare atribuită
- 14.976 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 11:43
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.976 RON
din 14.976 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro