Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD ADATA Legend 710 256GB, PCI Express 3.0 x4, M.2 - ALEG-710-256GCS

Număr anunț
DA41115643
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
INTEND COMPUTER SRL (CUI RO2873346)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
322,31 RON
Valoare atribuită
322,31 RON
Data publicării
04.09.2026 11:37
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

322,31 RON

din 322,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.