Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERIFICARE METROLOGICA CANTAR BUCATARIE
- Număr anunț
- DA41114909
- Autoritate contractantă
- Gradinita Csipike M-Ciuc (CUI 4246033)
- Furnizor / câștigător
- BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
- Cod CPV
- 50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,49 RON
- Valoare atribuită
- 100,49 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 11:01
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100,49 RON
din 100,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro