Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FILTRE

Număr anunț
DA41114908
Autoritate contractantă
TRANSPORT PUBLIC S.A. TULCEA (CUI RO10644513)
Furnizor / câștigător
HIFI FILTER ROM SRL (CUI RO22347923)
Cod CPV
42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.587,50 RON
Valoare atribuită
2.587,50 RON
Data publicării
04.09.2026 11:01
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.587,50 RON

din 2.587,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.