Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale promovare "Festivalului Imapp" si servicii Print

Număr anunț
DA41114756
Autoritate contractantă
ARTE SI EVENIMENTE URBANE BUCURESTI (CUI 54533169)
Furnizor / câștigător
DP PRINT S.R.L. (CUI RO33261568)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.565 RON
Valoare atribuită
22.565 RON
Data publicării
04.09.2026 10:54
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.565 RON

din 22.565 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.