Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparații refacere a termosistemului clădirii Substației Târgu-Frumos – SAJ IAȘI

Număr anunț
DA41114210
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
Furnizor / câștigător
ADIACENT S.R.L. (CUI RO4761101)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.296,71 RON
Valoare atribuită
45.296,71 RON
Data publicării
04.09.2026 10:31
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.296,71 RON

din 45.296,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.