Ofertă refuzată Cumpărare directă

HDD Hard Disk Extern Seagate Expansion Desktop External Drive 8TB, USB 3.0, 3.5 inch, Black

Număr anunț
DA41114130
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
Furnizor / câștigător
BMT IT PLACE S.R.L. (CUI RO51075601)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare finală
1.250 RON
Data publicării
04.09.2026 10:27
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.