Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP W1490A Cartus Toner negru ORIGINAL HP 149A

Număr anunț
DA41113001
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 7 (CUI 4952500)
Furnizor / câștigător
GIORGIO 67 SERVICE SRL (CUI RO5539104)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.040 RON
Valoare atribuită
11.040 RON
Data publicării
04.09.2026 09:33
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.040 RON

din 11.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.