Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere sistem de alimentare cu apa satul Ghinghesti, comuna Draguseni

Număr anunț
DA41116956
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
MOVILAND MET SRL (CUI RO33559735)
Cod CPV
45231100-6 · Lucrari generale de constructii de conducte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
661.290 RON
Valoare atribuită
661.290 RON
Data publicării
04.09.2026 12:37
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

661.290 RON

din 661.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.