Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BANDAJ TUBULAR DE FIXARE ELASTIC NR 3;NR. 5
- Număr anunț
- DA41116789
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE RECUPERARE BORSA (CUI 3694896)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 12:29
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240 RON
din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro