Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII ELABORARE SCENARIU DE SECURITATE LA INCENDIU, AVIZARI/AUTORIZARI ISU
- Număr anunț
- DA41115707
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA LUPULUI (CUI 16384625)
- Furnizor / câștigător
- THIRD NEST SRL (CUI 37147516)
- Cod CPV
- 71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.000 RON
- Valoare atribuită
- 58.000 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 11:41
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.000 RON
din 58.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro