Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun șezlong LINDELSE bej (L)

Număr anunț
DA41106602
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
JYSK ROMÂNIA SRL (CUI 18107744)
Cod CPV
39113100-8 · Fotolii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
949,59 RON
Valoare atribuită
949,59 RON
Data publicării
03.09.2026 12:12
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

949,59 RON

din 949,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.