Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curs MANAGEMENTUL CALITĂȚII SERVICIILOR DE SĂNĂTATE autorizat de ANMCS
- Număr anunț
- DA41115204
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CREST (CUI 15018391)
- Cod CPV
- 79632000-3 · Servicii de formare a personalului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.700 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 11:15
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.700 RON
din 2.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro