Ofertă acceptată Cumpărare directă

Formare Auditor Intern sistem de management al calității (ISO 9001:2015 si ISO 19011:2026)

Număr anunț
DA41114820
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
Furnizor / câștigător
SRAC SERVICII GRUP SA SRL (CUI 17188961)
Cod CPV
80532000-2 · Servicii de formare in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050,72 RON
Valoare atribuită
1.050,72 RON
Data publicării
04.09.2026 10:57
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050,72 RON

din 1.050,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.