Ofertă acceptată
Cumpărare directă
kit comunicatie - 1.8
- Număr anunț
- DA41113486
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
- Furnizor / câștigător
- RIELLO UPS ROMANIA SRL (CUI RO1812359)
- Cod CPV
- 32581000-9 · Echipament de comunicare de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.784 RON
- Valoare atribuită
- 4.784 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 09:56
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.784 RON
din 4.784 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro