Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROBINET PVC 20-1/2"-FI / FE; SUPAPA INJECTIE 3/8"-1/2" PVDF-T

Număr anunț
DA41113251
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIRE COMUNALA TULCA (CUI 44960308)
Furnizor / câștigător
INSERV AQUA SRL (CUI RO14681280)
Cod CPV
42993200-5 · Instalatie de dozare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312 RON
Valoare atribuită
312 RON
Data publicării
04.09.2026 09:45
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312 RON

din 312 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.