Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem de supraveghere video - GPN Negrileasa
- Număr anunț
- DA41109571
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA STULPICANI (CUI 16093790)
- Furnizor / câștigător
- SISTEME INTEGRATE DE SECURITATE ŞI COMUNICAŢII S.R.L. (CUI 52355979)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.896,18 RON
- Valoare atribuită
- 18.896,18 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 14:31
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.896,18 RON
din 18.896,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro