Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ODIUM PHOSPHATE MONOBASIC ANHYDROUS
- Număr anunț
- DA41114807
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile si Pielarie Bucuresti (CUI RO9311329)
- Furnizor / câștigător
- REDOX RESEARCH & ANALYTIC SRL (CUI RO24754397)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 152,50 RON
- Valoare atribuită
- 152,50 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 10:56
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
152,50 RON
din 152,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro