Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1,2-dimyristoyl sn-glycero-3-phosphocholine, 25 mg - contract nr. 62PCBROMD / 2025
- Număr anunț
- DA41109429
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- REDOX RESEARCH & ANALYTIC SRL (CUI RO24754397)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 278,72 RON
- Valoare atribuită
- 278,72 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 14:24
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
278,72 RON
din 278,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro