Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Panouri scoli si placute clase
- Număr anunț
- DA41107965
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ''LUCIAN BLAGA'' FARCASA (CUI 29158255)
- Furnizor / câștigător
- ULICI MARIUS-DANUT INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 26535067)
- Cod CPV
- 44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.710 RON
- Valoare atribuită
- 3.710 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 13:18
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.710 RON
din 3.710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro