Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificari, incercari si probe cazane
- Număr anunț
- DA41086215
- Autoritate contractantă
- U.M. 01468 Simleul Silvaniei (CUI 4887127)
- Furnizor / câștigător
- MEGA PASCAL S.R.L. (CUI 3238580)
- Cod CPV
- 71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.206,61 RON
- Valoare atribuită
- 5.206,61 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 11:47
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.206,61 RON
din 5.206,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro