Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cearceaf impermeabil protectie tip husa cu elastic in colturi 220 X 150 CM
- Număr anunț
- DA41107997
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 39520000-3 · Articole textile confectionate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.250 RON
- Valoare atribuită
- 9.250 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 13:19
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.250 RON
din 9.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro