Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 42,3% sub estimat
”Cărucioare de birou”
- Număr anunț
- DA41084099
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 39132500-1 · Carucioare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.850 RON
- Valoare atribuită
- 8.570 RON 42,3% sub estimat
- Data publicării
- 01.09.2026 10:10
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.570 RON
din 14.850 RON estimat
42,3%
Adjudecat la 57,7% din estimat · economie 6.280 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.