Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale de constructii

Număr anunț
DA41113737
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VASILE ALECSANDRI ROMAN (CUI 17507874)
Furnizor / câștigător
BYTRANS UNIVERS SRL (CUI RO29837965)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.230,51 RON
Valoare atribuită
6.230,51 RON
Data publicării
04.09.2026 10:09
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.230,51 RON

din 6.230,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.