Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale de curatenie Gradinite
- Număr anunț
- DA41112256
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE DIBOS" COMUNA MANESTI (CUI 29062982)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
- Cod CPV
- 44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 551,17 RON
- Valoare atribuită
- 551,17 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 08:51
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
551,17 RON
din 551,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro