Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Schimbator de caldura MT K1 - Divizia Termoficare
- Număr anunț
- DA41113933
- Autoritate contractantă
- TERMO-SERVICE S.A. (CUI RO14134878)
- Furnizor / câștigător
- DANFOSS SRL (CUI RO8127710)
- Cod CPV
- 42511100-2 · Schimbatoare de caldura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.506 RON
- Valoare atribuită
- 4.506 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 10:18
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.506 RON
din 4.506 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro