Ofertă acceptată Cumpărare directă

Invertor sudura ESAB Renegade ES 210i

Număr anunț
DA41112716
Autoritate contractantă
TERMO PLOIESTI S.R.L. (CUI RO46877331)
Furnizor / câștigător
HANEX SRL (CUI RO12765)
Cod CPV
42662000-4 · Echipament de sudare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.454,54 RON
Valoare atribuită
3.454,54 RON
Data publicării
04.09.2026 09:18
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.454,54 RON

din 3.454,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.