Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de renovare cladire Facultatea de Horticultura si Silvicultura - USVT
- Număr anunț
- DA41083635
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
- Furnizor / câștigător
- M&DARIO COM SRL (CUI 17489972)
- Cod CPV
- 45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 371.897,87 RON
- Valoare atribuită
- 371.897,87 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:51
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
371.897,87 RON
din 371.897,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro