Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de demolare constructii ilegale ( desfiintare ) - comuna Florești, județul Cluj.

Număr anunț
DA41114312
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Furnizor / câștigător
LUKACOM INVEST SRL (CUI RO30477800)
Cod CPV
45111100-9 · Lucrari de demolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
709.290,34 RON
Valoare atribuită
709.290,34 RON
Data publicării
04.09.2026 10:35
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

709.290,34 RON

din 709.290,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.