Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de închiriere utilaj PRB cu operator
- Număr anunț
- DA41113995
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MITROPOLIT IOAN METIANU (CUI 29413030)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA DE SERVICII PUBLICE ZĂRNEŞTI SRL (CUI RO32061553)
- Cod CPV
- 45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.170,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.170,40 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 10:21
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.170,40 RON
din 2.170,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro