Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitionare stingatoare / verificare / presurizare

Număr anunț
DA41116347
Autoritate contractantă
Comuna Doba (CUI 3963838)
Furnizor / câștigător
BIO MEDIA SATU MARE SRL (CUI 37811257)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.980 RON
Valoare atribuită
4.980 RON
Data publicării
04.09.2026 12:10
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.980 RON

din 4.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.