Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie Ford Transit Courier
- Număr anunț
- DA41112542
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RMB CASA AUTO TIMISOARA SRL (CUI RO6724860)
- Cod CPV
- 50111110-0 · Servicii de asistenta pentru parcurile de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.115,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.115,40 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 09:09
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.115,40 RON
din 1.115,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro