Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Mentenanta, acces in APN SONIA prin GSM, ESET _ab. lunar+rev.anuala CIA SONIA si max.10 sirene
- Număr anunț
- DA41106520
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGU SECUIESC (CUI 4201813)
- Furnizor / câștigător
- AXATEL SERVICE SRL (CUI RO16853357)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare finală
- 6.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 12:08
- Data finalizării
- 04.09.2026 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.