Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Confectionat grup angrenare conica si ax cu dantura exterioara masina tocat crengi GL14DHI
- Număr anunț
- DA41103984
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL TEHNIC SRL (CUI RO14241467)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.410 RON
- Valoare atribuită
- 6.410 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 10:19
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.410 RON
din 6.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro