Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET SERVICII REVIZII ȘI REPARAȚII PENTRU 11 AUTOVEHICULE - DIFERITE MĂRCI
- Număr anunț
- DA41096863
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- ABS CAR SERVICE SRL (CUI 33782400)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.276,03 RON
- Valoare atribuită
- 12.276,03 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 12:23
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.276,03 RON
din 12.276,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro