Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare Anvelope all-season Comforser Cf1100 215/65 R16 102H
- Număr anunț
- DA41115568
- Autoritate contractantă
- COMUNA PADES (CUI 4898932)
- Furnizor / câștigător
- AUTOBON PARTS & TYRES SRL (CUI RO27389490)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.504,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.504,16 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 11:33
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.504,16 RON
din 1.504,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro