Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAZARE BUCURESTI

Număr anunț
DA41113989
Autoritate contractantă
ARTE SI EVENIMENTE URBANE BUCURESTI (CUI 54533169)
Furnizor / câștigător
EUROTRAVEL SRL (CUI RO5625140)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.739 RON
Valoare atribuită
3.739 RON
Data publicării
04.09.2026 10:21
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.739 RON

din 3.739 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.