Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SACI TRANSPORT CADAVRE- cel mai mic pret de pe SICAP
- Număr anunț
- DA41112887
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 518 RON
- Valoare atribuită
- 589,80 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 09:26
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
589,80 RON
din 518 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro