Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spectacolul lui Metzker Viktoria – 06.09.2026

Număr anunț
DA41111482
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Gheorgheni (CUI 14818973)
Furnizor / câștigător
COOLTOUR BOOKING S.R.L. (CUI 48906026)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
03.09.2026 22:13
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.