Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie ambalaje - saci - Cercetare SCDA
- Număr anunț
- DA41113355
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- SEA-LIV INSTAL CONSTRUCT SRL (CUI RO27535561)
- Cod CPV
- 18900000-8 · Articole de voiaj, selarie, saci si saculete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 443,95 RON
- Valoare atribuită
- 443,95 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 09:50
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
443,95 RON
din 443,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro