Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lemn de foc

Număr anunț
DA41097186
Autoritate contractantă
OFICIUL CENTRAL DE STOCARE PENTRU SITUATII SPECIALE (CUI 4267044)
Furnizor / câștigător
REGIA NATIONALA A PADURILOR ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.753,52 RON
Valoare finală
8.753,52 RON
Data publicării
02.09.2026 12:38
Data finalizării
04.09.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.