Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicale medicina muncii

Număr anunț
DA41114774
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 240 BUCURESTI (CUI 4400930)
Furnizor / câștigător
BELLE VIE MEDICAL SRL (CUI 30722900)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.875 RON
Valoare atribuită
7.875 RON
Data publicării
04.09.2026 10:55
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 17:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.875 RON

din 7.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.