- Număr anunț
- DA41118434
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala " S.Illyes Lajos" Sovata (CUI 29033006)
- Furnizor / câștigător
- AGRO PROD COM DOSA SRL (CUI RO1276366)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.449,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.449,95 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 13:58
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.449,95 RON
din 1.449,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro