Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE
- Număr anunț
- DA41118023
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL LIVIU REBREANU (CUI 4347771)
- Furnizor / câștigător
- MIRAMAX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO29952301)
- Cod CPV
- 15331428-3 · Sos de tomate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 385,30 RON
- Valoare atribuită
- 385,30 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 13:30
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
385,30 RON
din 385,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro