Ofertă acceptată Cumpărare directă

Franzela Neptun, feliata, 500 g/ bucata

Număr anunț
DA41099726
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 (CUI 32209553)
Furnizor / câștigător
COMPAN SA (CUI 3911847)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.174,80 RON
Valoare atribuită
1.174,80 RON
Data publicării
02.09.2026 14:34
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.174,80 RON

din 1.174,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.