Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de ITP la autovehiculele cu masa totala autorizata peste 3,5 tone
- Număr anunț
- DA41084701
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE GUSTI" NEREJU (CUI 22786740)
- Furnizor / câștigător
- TRANSPORT PUBLIC SA (CUI RO10099760)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206,61 RON
- Valoare finală
- 206,61 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 10:38
- Data finalizării
- 04.09.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.